Käsitöö-, disaini ja kunstilaat kirbuturul! 18.11.2011 Pühapäeval, 11. detsembril kell 10-15 toimub Telliskivi Kirbuturul käsitöö-, disaini ja kunstilaat!

Oma põneva ja kordumatu käsitööga on kohal nobenäpud, käsitööseltsid, disainerid ja kunstnikud. Siin ka väike ülevaade mida kõike võib laadalt leida: vilditud ja täispuidust mänguasjad, kaltsunukud, kudumid ja disainitud laste villased talvemantlid, linikud, pajalapid, muhu sussid ja haapsalu sallid, käsitsi maalitud portselan, laastumaalid, öko seebid ja vannitoakosmeetika, re-disain riided ja vanadest kilekottidest heegeldatud prossid, jõuluehted, kingikotid ja kaardid, jõulupärjad ning metsataimede kompositsioonid ja loomulikult hulgaliselt ehteid alates swarovski kristallidest kuni portselanini.

Avatud on kaks töötuba, kus juhendajate abiga saab ise valmistada jõuluehteid ja kaarte ning nahast toredaid vidinaid.

Piilu ka fotoalbumisse

Võta oma pere kaasa ja naudi disaini, kunsti ja käsitööd.

Osalema on oodatud kõik nobenäpud, käsitööseltsid ja väikefirmad. Käsitöölaadale saab registreeruda  eraldi vormi vahendusel. Kõik küsimused, mis puudutavad käsitööturgu saatke palun meiliaadressil kylli.toom@kirbuturg24.ee või helistage telefonil 5536195. 

< Tagasi
AvalehtUudised
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!