Broneerimiskeskkonna üldtingimused:
 • Kirbuturu müügiplatse broneeritakse Kirbuturg24.ee vahendusel.
 • Broneerimiskeskkonda saavad kasutada registreerunud kasutajad.
 • Registreerimisel edastatud andmeid kasutatakse ainult kirbuturuga seonduvalt (näiteks müügipiletite genereerimine, infokirja edastamine) ning neid andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele. Andmekaitse tingimused leiate SIIN
 • Kasutajal on õigus broneerida ühele turule kuni kolm kohta.
Müügiplatside broneerimine:
 • Vali kirbuturu kuupäev, kus soovid osaleda (kuupäevade järel kuvatakse vabade platside arv)
 • Tutvu territooriumi piirkondadega ning vali endale meelepärane. Piirkonna numbri all kuvatakse piirkonnas olevate vabade kohtade arvu. NB!Kõik plaanidel olevad kohad pole aktiivsed ning kohti lisatakse vastavalt nõudlusele.
 • Platsi(de) broneerimiseks vali endale sobiv platside arv (kas 1, 2 või 3 kohta). Kliki sobival arvul.
 • Süsteem valib antud piirkonnast vaba(d) koha(d).
 • Kui pakutud kohad sobivad, siis liikuge edasi kas uusi kohti valima või valitud kohtade eest tasuma. Kui kohad ei sobi, siis saate need ostukorvist kustuda ning vabade platside olemasolul uuesti valida.
 • Kohti on võimalik osta kõikidele süsteemis kuvatud üritustele, kui neile on vabu kohti. Järgmisele üritusele saate platse valida, kui valite ostukorvis „Soovin lisada järgmise platsi"
 • Kui olete platside valiku lõpetanud, valige „Soovin platside eest tasuda". Teile kuvatakse veelkord kõik üritused ja platsid ning lõppsumma. Kui kõik on õige, siis kinnitage ostukorv (kinnitatud broneeringut ei saa muuta ega tühistada) ning valige endale sobiv pank (SEB või Swedbank) ning minge pangalingi vahendusel platside eest tasuma. Kui soovid tasuda mõne muu panga kaudu, siis kirjuta info@kirbuturg24.ee.
 • Pärast platside eest tasumist valige „Mine tagasi kaupmehe juurde", kui kõik õnnestus kuvatakse teade "Makse sooritamine õnnestus!". Kui tagasi kaupmehe juurde ei pöörduta või pöördumine jääb poolikuks, siis broneeringut ei kinnitata ning kasutaja ei saa seni, kuni pooleliolev tehing manuaalselt kinnitatakse, lisada ostukorvi uusi kohti.
 • Ostetud platsidega saate tutvuda broneeringute ajaloos ning sealt saab pileteid ka printida.

Pane tähele!

Peale sisselogimist on kohtade valimiseks ja ostu sooritamiseks aega 15 minutit. 15 minuti möödumisel kasutaja sessioon aegub ning kasutaja logitakse automaatselt välja. Väljalogimisel vabanevad ostukorvis olnud müügiplatsid ning muutuvad teistele kasutajatele nähtavaks ja broneeritavaks.

Kasutussessiooni aegumisest annab märku eraldi avanev aken, mis võimaldab sessiooni pikendada. Kui klikkida „Jah, pikenda sessiooni!", siis on jälle 15 minutit aega broneeringute tegemiseks. Sessiooni pikendamiseks on3 minutit ning selle aja möödumisel sessioon lõpetatakse ning kasutaja logitakse automaatselt välja.

Probleemide ja küsimuste korral kirjutage info@kirbuturg24.ee või helistage numbril 55 36 195.

MüüjaleOsalusinfo
Broneerimisjuhis
Broneerimine
Sisekorraeeskiri
Kasutajaks registreerimine
Müügiplatsid (talv)
Müügiplatsid (suvi)
Unustasid parooli?
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!