Telliskivi kirbuturg on MTÜ Eesti Kirbuturg poolt korraldatav üritus, kus eraisikud saavad kaubelda oma kasutatud esemete ja oma valmistatud käsitööga.

Millal ja kus kirbuturg toimub?
Telliskivi Kirbuturg toimub Telliskivi Loomelinnakus (Telliskivi 60A, Tallinn) aastaringselt ja on külastajatele avatud laupäeviti 2 korda kuus kell 12-16.
Sisehooajal (oktoober-aprill) toimub kirbuturg Rohelises saalis ja välihooajal (mai-september) toimuvad kirbuturud Loomelinnaku sisehoovis. Vaata asukohta!


Kuidas turul osaleda?
Turul kauplemiseks tuleb etteregistreerida. Müügiplatside broneerimine toimub Kirbuturg24.ee veebikeskkonna vahendusel.


Kui suur on osalastasu ning mida see sisaldab?
Õues on platsitasu 12€ - piirkond A,B,C,D,E,F,G,H (hinnas sisaldub müügiplats 3x2m ja laud 220x50cm).

Platsitasu siseruumis on 12€ - hinnas sisaldub müügiplats suuruses 2,5x1,2m ja laud 220x50cm.

Millal saab kohti registreerida?
Broneerimiskeskkonnas on avatud käesolev kuu ning kuu teises pooles (enamasti ca 2 nädalat enne järgmise kuu esimest turgu) lisatakse järgmise kuu müügikohad. Järgmise kuu kuupäevade lisamise ajast teavitatakse infokirja ja kodulehe vahendusel.
Broneerimiskeskkond on avatud ööpäevaringselt ning platse saab broneerida viimaste lõppemiseni.

Millal ja kuhu maksta osavõtutasu?
Online-makset pangalingi kaudu saavad teha SEB ja Swedbanki internetipanga kliendid. Kui online-makse tegemise võimalus puudub, broneeri koht ja teavita sellest kohe registreerimise korraldajat meiliaadressil info@kirbuturg24.ee. Seejärel saadame Sinu meiliaadressile arve, mis tuleb samal päeval tasuda.
Kinnitust makse õnnestumise kohta ning müügipiletit näed veebilehel kohe pärast makse sooritamist või arve alusel tasumisel peale laekumise kontrollimist.

Maksmise kinnitus ja pilet
Veebikeskkonnas kinnitatakse piletite ostu õnnestumine koheselt ning piletit saab näha ja printida klikkides lingile broneeringute ajalugu.

Kuidas toimub kirbuturu ettevalmistus kohapeal(turul)?
* Müüjate registreerimine ja müügiplatside väljastamine toimub turupäeva hommikul kella 11.00-st kuni kella 12.00-ni.
Selles ajavahemikus saab müüja kauba oma müügiplatsile viia, kõikidel platsidel on olemas kohanumbrid. Kauba transportimiseks autost platsile on võimalik laenata kärusid. Müügiplatside vahele autoga ei pääse, auto tuleb jätta parkimisplatsile. Müüjal peab kaasas olema kehtiv pilet!
* Alates kella 11:00-st on piiratud koguses võimalik kohapeal rentida stanget (2.00€), pinki (2.00€), tooli (0.50€) ja lauda (4.00€). Asjade rentimisel tuleb tasuda 10€ tagatisraha ühe platsi kohta. Tagatisraha tagastatakse pärast esemete tagastamist ja rendi tasumist.  


* Kõik lauad, mis on kell 12:00 tühjad, lähevad vabamüüki. Kui oled hilinemas, siis anna sellest teada telefonil 5536195, et teaksime Sinu lauda hoida.

Kuidas on korraldatud parkimine?
Telliskivi Loomelinnakus on valveta parkla, kuhu saab auto ürituse ajaks parkida. Telliskivi loomelinnaku territooriumil korraldab parkimist Europark (EP86). Parkimiskellaga kuni 15 minutit- TASUTA.Tsoon (EP18) - parkimiskellaga kuni 15 min - tasuta. Jälgi tsooni tähiseid, sest erinevas tsoonis on erinevad tasud! Parkimishinnad leiab Europark kodulehelt.
Täpsemalt saab parkimiskorraldusega tutvuda loomelinnaku kodulehel.
Parkimisel ja peatumisel arvesta korraldustiimi korralduste, ajutiste liiklusmärkide ning kaasliiklejatega. Valesti pargitud masinad teisaldatakse. Keelatud on parkida siseshoovis B ja C majade vahel.

Pane tähele!
Arvesta palun sellega, et Eestimaa ilmaolud on muutlikud - pane ennast vastavalt riidesse.
Kauba katteks võta kaasa kiled/varjud vm, et kaitsta kaupa vihma eest.
Kirbuturg toimub iga ilmaga ja korraldaja ei vastuta ilmaolude eest! Korraldajal on õigus kirbuturg ära jätta ainult juhul, kui pole võimalik müügiplatse ette valmistada!

MüüjaleOsalusinfo
Broneerimisjuhis
Broneerimine
Sisekorraeeskiri
Kasutajaks registreerimine
Müügiplatsid (talv)
Müügiplatsid (suvi)
Unustasid parooli?
Telliskivi kirbuturu fotoalbumBroneeri müügiplats!
Javascript peab olema aktiveeritud, et vaadata kirbuturg24.ee veebilehte.
Palun aktiveeri javascript brauseri seadetes!